9 rad na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i towarzyszki satysfakcja ze zbliżenia była znacznie większa.

Przedstawiam parę prostych wskazówek, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone w USA udowodniły, iż kontakt fizyczny aktywizuje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Rezultat jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może powiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć % – do takiego wniosku doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słoneczne obniżają poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Solarium też daje takie rezultaty.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, iż filmy miłosne podnoszą poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 procent. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy zajdzie taka konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka napływa większa dawka krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Codziennie wypijaj szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, levitra tanio
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego sprawia, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie intensyfikuje transport krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli facet spożywa za mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Dlatego warto włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w ciele oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do penisa. Pewne doświadczenie dowiodło, że już dwa papierosy mogą sprawić, iż wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych negatywnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra