Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Seks może być bolesny

Seks, który normalnie jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Jest tak wtedy, kiedy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą przeistoczyć twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych 5 przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, erekcja,kamagra rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć środkami tradycyjnymi, na ogół lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Istnieją też domowe metody leczenia niektórych z nich.

Zapewne wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, lecz tych kilka przypadłości może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o metodach leczenia ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez drobnoustroje, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki oraz spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część zakażeń dróg moczowych zaczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz erekcja z pęcherza moczowego. Zarazki, które wywołują infekcje, w większości wypadków znajdują się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeżeli konsumujesz za mało płynów, lub jeśli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe również zwiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.