Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty wykazują, że faceci, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej problemów z erekcją w porównaniu tania levitra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie robić wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby spowodować widzialną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do członka. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu i uwalnianiu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lenia.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój penis jest w większości wypadków wyczerpany. Musi zregenerować siły. Wobec tego niesłychanie ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, że twój penis jest kamagra tanio zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. A więc dla mocnej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest wielce ważny.