Moda która nas otacza

Dużo pań ma spore kompleksy na tle swojej wagi – nierzadko nie mają one żadnego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, lecz nie ma najmniejszego sensu ściemniać – całkiem często jest tak, że w istocie kobiety mają nieco kilogramów za dużo. Na całe szczęście istnieją bardzo ciekawe rozwiązania, które powodują, iż można prezentować się szczuplej. Ba, całkiem często całkiem chude kobiety przez beznadziejnie dostosowane ubrania wyglądają na sporo cięższe niźli naprawdę. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez cienia wątpliwości ubrania powinny być jednokolorowe – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają różnego rodzaju odcienie tego samego koloru, bez przesady, w tej kwestii panuje akurat wolność wyboru. Na dodatek niech barwa naszego wdzianka podkreśla naszą karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To słabe połączenie, nie dość, iż prezentuje się mało korzystnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

W przypadku szerokich ramion trzeba unikać poduszek, najróżniejszych żabotów oraz falban. Jeżeli zaś w grę wchodzą wąskie biodra i rozbudowana klatka piersiowa, należałoby nałożyć szeroką spódnicę, oprócz tego top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. Bardzo często kobiety chcą ukryć brzuch, i to nie tylko jeśli spodziewają się dziecka. W owym celu trzeba założyć spódnicę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Choć w ostatnim czasie panuje moda na spore pośladki, to jednakże jeśli jakaś z kobiet chce takowe ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i na dodatek szpilki – nie są komfortowe, ale przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilo mniej.