Co sprawia, że nie możemy uzyskać erekcji? 

 

Spośród najczęstszych przyczyn pojawiania się kłopotów z erekcją można wymienić:

 

1) Nieodpowiednia dieta – jeżeli objadamy się przede wszystkim szybkim jedzeniem, wysokokalorycznym, w naszym typowym jadłospisie brak zaś świeżych warzyw, owoców, ryb, to naprawdę nie powinniśmy się
dziwić
, że niestety erekcja nie towarzyszy nam często.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, siedzący tryb funkcjonowania – o ile to w pełni typowe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy dużo czasu w pozycji siedzącej, przecież bez pracy zawodowej ciężko funkcjonować na odpowiednim poziomie, to jednakże nie ma sensownej wymówki dla osób, które nie ruszają się po pracy.

 

3) Problemy natury zdrowotnejkiedy człowiek choruje na serce, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu również z jego poziomem libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Rutyna – o ile na początku związku jesteśmy pewnie zafascynowani swoją partnerką, jej ciałem, to później może dojść rutyna. A jak każdy wie, rutyna nie jest przyjemna. W owym celu warto pogadać z własną partnerką, zapytać czy mogłaby trochę bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne uwagopowabne ubrania, być może jakieś sex zabawki, produkcje XXX czy przebieranie się. Opcji, dzięki to którym nasze życie seksualne będzie lepsze jest sporo.

 

5) Chroniczny stres, kłopoty w pracybardzo stresujące sytuacje są stałym elementem naszego życia, lecz w końcu nikt nie mówi, że musimy reagować na takowe bardzo dużym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można tak kierować swoim życiem, aby w żadnym razie nie dochodziło do tej sytuacji, w której stres zniszczy nam dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-tania levitra
cialis tanio