Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który zlikwiduje ten kłopot oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą prawdopodobnie istnieć chora dieta i słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który zwiększa ich profil oraz strukturę. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale kształtują się zarówno dla kobiet, jak i dla ludzi, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że cały olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, wpływając na nowy element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w obecnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To racja te fakty stanowią o sprawnym funkcjonowaniu preparatu także liczą poważne uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, a co za tym chodzi, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso Duo Oil 2