Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który zlikwiduje tenże problem i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością że stanowić zła dieta i słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który usprawnia ich profil oraz strukturę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie dodają się zarówno dla kobiet, jak również dla ludzi, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, oddziałując na dodatkowy element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w współczesnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To teraz owe składniki stanowią o sprawnym funkcjonowaniu preparatu i są silne miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, oraz co za tym idzie, choćby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso