Zabierz swoją partnerkę do krainy rozkoszy i daj jej to na co zasługuje!

Feromony to substancje zapachowe bardzo przystępne w przyrodzie, dzielą je także rośliny, jak również zwierzęta. Organizmy ludzi i zwierząt wydzielają feromony szczególnie w kierunku przekazania partnerowi wiedz o gotowości seksualnej, jednak nie tylko, służą też jako regulatory zachowań społecznych zatem ich dzieło stanowi nadzwyczaj szybkie. Feromony są fantastycznym dodatkiem, znakomitym suplementem osobowości. Feromony zwiększają potencjał płciowy, mężczyźni w oczach kobiet stają się bardziej interesujący, ładni i intrygujący. Uwierzytelniają to liczne testy naukowe, które budowane są zawsze metodą podwójnie ślepej próby.

Perfumy z feromonami to różny ruch na światowym rynku perfum. Perfumy z feromonami są doskonałym rozwiązaniem zawsze, jeżeli chcemy zwrócić szczególną uwagę płci przeciwnej. Feromony sprawiają, że zatrzymujemy się bardziej udani. Perfumy zapewniają silny i stale broniący się zapach.

Dla klientów ceniących prostotę uniwersalnych produktów stworzyliśmy specjalną edycję feromonów o określi Aqua Disiac. Skuteczność feromonów związali z skutecznym zapachem! Perfumy feromonowe dostarczają nam sukces wszędzie tam, gdzie zależy nam na dobrym odbiorze, zawsze gdy chcemy zwiększyć swoją atrakcyjność seksualną.

Aqua Disiac zapach to feromon to rób na wzmocnienie pożądania u osób, przez życie na ważny układ nerwowy – pożądanie budzi się w środku. Wspomaga napięcie i sprzyja stworzeniu erotycznego nastroju. Doskonałe feromony męskie na podryw lub sprawdzony gotuj na danie pikanterii do udziale. Jednak Aqua Disiac zatem nie jedynie środek wzbudzający pożądanie. Mężczyźni, których organizm naturalnie wydziela dużo androsteronu są postrzegani jak bardziej męscy, przekonani siebie, światli i eleganccy.

Właściwości perfum Aqua Disiac

Pomysł na twarz przeciwną. Osoby goszczące w Naszym otoczeniu stoją się rozmowne, towarzyskie, czasami odpowiednie do flirtu. Zwiększasz pożądanie i zainteresowanie własną osobą. Stoisz się osobą bardziej znaną seksualnie.
Pomysł na konkurentów. Twoi konkurenci mają cię z wyższym szacunkiem. Szukają Twojej aprobaty. Zatrzymujesz się osobą prowadzącą w otoczeniu.
Nacisk na Naszą głowę. Po zastosowaniu Aqua Disiac zatrzymujesz się pobudzony, rośnie Twoja spontaniczność, wiedzę oraz pewność siebie natomiast nie stanowi zatem nic zgodnego z Twoim nastawieniem. Może pojawić się poczucie gorąca.

Korzyści Aqua Disiac

Poprawa stanie,
Podniesienie pewności siebie,
Zwiększenie poczucia swej wartości,
Polepszenie kontaktów w praktyki,
Zdobycie autorytetu,
Większe zainteresowanie ze perspektywy płci przeciwnej,
Magia feromonów w bezpośredniej cenie,
Działają tylko po pierwszym użyciu,
Poręczne opakowanie 10ml z dozownikiem zawsze przy tobie,
Jakość gwarantowana międzynarodowym certyfikatem.

Brak zapachu nie ma dla klientów przeszkody, dzięki temu potężna ich użytkować łącznie ze swoimi perfumami.

Jinx Candle
Aqua-Disiac
Nivelisan 2